a-cook-oo

Batoniki owsiane z czekoladą i bakaliami

Batoniki owsiane z czekoladą i bakaliami
Lista zakupów - wszystkie składniki potrzebne do przepisu:
Masło - 100 g
Cukier brązowy - 100 g
Miód - 5 łyżek stołowych
Płatki owsiane - 225 g
Krem czekoladowy do smarowania - 100 g
Rodzynki - 50 g
Żurawina - 50 g
Orzech - 50 g
Sezam - 50 g
Ocena
3.26
19
Średnia 3.26 / 5 (19 głosy)
Batoniki owsiane z czekoladą i bakaliami
  1. 1. Formę 25x25cm wyłożyć folią spożywczą.
  2. 2. W dużym rondlu rozpuścić masło, cukier, 3 łyżki miodu oraz krem czekoladowy (np. taki http://acookoo.blog.niam.pl/pl/przepis/6809 ). Dodać płatki owsiane oraz bakalie (ilość i rodzaj zależy od upodobań), starannie wymieszać do zagęszczenia. Przełożyć do formy i wyrównać.
    W dużym rondlu rozpuścić masło, cukier, 3 łyżki miodu oraz krem czekoladowy (np. taki http://acookoo.blog.niam.pl/pl/przepis/6809 ). Dodać płatki owsiane oraz bakalie (ilość i rodzaj zależy od upodobań), starannie wymieszać do zagęszczenia. Przełożyć do formy i wyrównać.
  3. 3. W małym rondelku rozpuścić 2 łyżki miodu i wymieszać z sezamem. Wyłożyć na wierzch masy. Wstawić do lodówki do całkowitego zastygnięcia. Kroić na kawałki ok. 4x8cm. Przechowywać w lodówce przykryte folią lub zamknięte w pojemniczku. Batoniki są bardzo pożywne i dostarczają dużo energii!
    W małym rondelku rozpuścić 2 łyżki miodu i wymieszać z sezamem. Wyłożyć na wierzch masy. Wstawić do lodówki do całkowitego zastygnięcia. Kroić na kawałki ok. 4x8cm. Przechowywać w lodówce przykryte folią lub zamknięte w pojemniczku. Batoniki są bardzo pożywne i dostarczają dużo energii!
Komentarze (2) Komentujesz jako Gość. Zaloguj się lub Załóż konto
Twój komentarz
Gość
03:44, 28.11.2013
pisze:I found this blog site a few days ago and look through quite a lot ofof that the arcleits, nevertheless i did not bear in mind to bookmark the web siteso I’ve been hunting Couple of weeks looking forit. Right now I finally found it once more, and this time I ensured to include a bookmark! http://pyurjaj.com [url=http://ozhrsmkld.com]ozhrsmkld[/url] [link=http://rinmxcrwsph.com]rinmxcrwsph[/link]
Gość
14:59, 25.11.2013
Jestem ze Śląska, ale Gf3rnego konkretnie z Wrocławia. Robiłam taki tort dla koleżanki, na uodizrny jej synka, ale nie wiem ktf3re to były uodizrny Ten tort jest dość popularny w sieci i z tego co wiem, wiele blogerek go już robiło, więc może ktoś po prostu znalazł te pomysł w sieci (zresztą tak jak ja )